ПРО НАС

Фірма “Спецбудізол” заснована у травні 2014 р. в результаті реорганізації  відділу виконання спеціалізованих будівельних робіт ТОВ “КНП”, що вже більш ніж 15 років працює під керівництвом наукових працівників  кафедри  будівельного виробництва Національного Університету “Львівська політехніка”. За цей період було створено постійну основу фахівців, що вміють працювати не лише з традиційними будівельними технологіями, а також за напрямком спеціалізованих робіт із застосуванням нових технологій і матеріалів, зокрема:

–          Гідроізоляція, санація, осушення, протигрибковий захист;

–          Захисні хімічно- та зносо- стійкі покриття конструкцій і поверхонь;

–          Ін’єкційні роботи;

–          Посилення конструкцій композитними матеріалами;

–          Підливка промислового обладнання та конструкцій;

–          Ремонт і відновлення пошкодженого бетону;

–          Влаштування плоских покрівель і терас (ПВХ, плитка, руберойд,  „зелена” покрівля);

Досвід роботи наших працівників: від 15 до 5 років, що є дуже важливо, оскільки робота з дорогими імпортними спецматеріалами, за умов жорсткого дотриманням технологій їх застосування та вимог технічних інструкцій  вимагає особливого відношення, досвіду і рівня відповідальності робітників.

Інженерно-технічний склад “Спецбудізол” регулярно проходить навчання за кордоном та бере участь в різних семінарах по вище наведеній тематиці в Україні. В постійному русі в напрямку освоєння нових технологій спецробіт та матеріалів співпрацюємо з багатьма відомими західними фірмами такої ж спеціалізації, зокрема Pagel, Schomburg, MC Bauchemi, BASF , Henkel, Chemtech Bayern та інші. Наявне усе обладнання та інструмент, необхідне для виконання робіт.


ПАРТНЕРИ:

ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”