Січень 28, 2017

CB_logo

Окремо віділимо нашого партнера – компанію CHEMTECH BAYERN, яка є міжнародним виробником добавок, пігментів для бетону та спеціальних систем захисту поверхні. Компанія створена фахівцями з науково-дослідних центрів, які володіють 20-ти річним досвідом роботи у створенні та розробці барвників і пластифікаторів, спільно з найбільшим виробником машин для обробки бетонних виробів у світі — компанією SR-Schindler Maschinen-Anlagentechnik GmbH. Метою компанії CHEMTECH BAYERN є виробництво інноваційних продуктів, що сприяють досягненню найвищої якості бетонних виробів, створенню сприятливих умов для обробки та облагородження поверхні бетону.

chemtech-bayern_003Компанія ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА з’явилася як відповідь на швидкі темпи розвитку ринку та  постійно зростаючі потреби у спеціалізованих будівельних матеріалах. Впровадження сучасної технології на український ринок та нової перевіреної якості – продукція іноземного виробництва CHEMTECH BAYERN GmbH підтримується завдяки професійно розроблених спеціальних рецептур будівельної хімії, обладнання машин і механізмів для виготовлення будівельних матеріалів. У розпорядженні компанії багаторічний досвід, який надає знання про потреби будівельного ринку в Україні.

Офіційним представником компанії CHEMTECH BAYERN GmbH є ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”. Що стосується якості продукції та рівня послуг, то фірма CHEMTECH BAYERN на сьогодні відноситься до числа найбільших фірм-лідерів по виробництву спеціальних матеріалів для виробництва бруківки вібропресованим методом та методом лиття не лише на території Німеччини, але й у цілій Європі. Основне виробництво продукції здійснюється на заводі в місті Регенсбург (Північна Німеччина).

Асортимент продукції постійно розширюється. Експерти дають високу оцінку якості та економності використання запропо-нованих нами спеціально розроблених оптимізованих систем та матеріалів, обладнання машин та механізмів тощо, високий рівень консультаційних послуг. З частиною найновішої продукції нашої компанії Ви зможете ознайомитись на офіційному сайтіПровідний виробник будівельної хімії, ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА” пропонує Вам унікальну на ринку України продукцію – спеціальні матеріали, які пройшли апробацію в Європі та в цілому світі загалом. 

Насправді спектр діяльності та асортимент продукції є дуже широким, але до Вашої уваги представляємо наразі невелику частину – високоякісні спеціальні матеріали для виробництва бруківки методом вібропресування та бетонних виробів вцілому. Більше інформації Ви зможете знайти на офіційній сторінці нашого партнера – Компанії “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”.

Напишіть відгук